Bransoletka jako uniwersalny prezent

 

Bransoletka to element biżuteryjny, który odznacza się niebywałą wszechstronnością. Wykonywane z dziesiątek różnych tworzyw, projektowane w wariantach na liczne okazje, noszone bez ograniczeń Bransoletka na prezentwiekowych, zakładane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Bezsprzecznie bransoleta to najbardziej uniwersalny typ biżuterii. Warto wykorzystać tę cechę, rozglądając się za prezentem dla bliskiej osoby. Bransoletkę bez trudu dobierzemy dla każdego.

Bransoletka - prezent idealny dla niej i dla niego

Bransolety, choć najbardziej powszechne są w odsłonie dla pań, są także coraz częściej noszone przez panów. Jeśli mężczyzna, którego chcemy obdarować, gustuje w tego typu dodatkach, upominek w formie bransolety może być doskonałym pomysłem. Cała rzecz w tym, aby dokonać odpowiedniego wyboru, który powinien zależeć od osobowości, wieku i stylu ubierania się mężczyzny. Bransolety ze złota preferowane są tylko przez niektórych mężczyzn, większość woli jednak warianty ze srebra, które częstokroć zastępowane jest nie mniej efektowną stalą szlachetną. Co do wzornictwa, od wielu lat na popularności nie tracą bransolety typu panzer - w formie grubego łańcucha , aczkolwiek wciąż pojawiają się coraz to nowe, intrygujące warianty.

Bardzo ciekawie prezentują się bransolety męskie wykonane ze skóry albo z kilku połączonych ze sobą grubych pasków rzemienia. Niezwykle modne i coraz chętniej noszone przez mężczyzn są też ostatnimi czasy bransolety z materiałów łączonych, na przykład ze skóry i ze stali, z rzemienia i ze Bransoketka dla mężczyznysznurka, z kauczuku i włóczki, etc.

Z prezentu w formie nietuzinkowej bransoletki z całą pewnością ucieszy się każda z pań. Dla osoby w starszym lub średnim wieku dobrym wyborem będzie bransoletka w tradycyjnym wydaniu, na przykład srebrna, wkładana lub zapinana, z klasyczną ornamentyką. Sprawdzą się elementy zdobnicze w postaci ładnie wkomponowanych kamieni szlachetnych lub ozdobnych, a także filigrany, kamee oraz grawery. Warto zwrócić uwagę na złote lub srebrne bransoletki w formie łańcuszka z ogniwami o ciekawych kształtach. Choć większość pań w średnim i starszym wieku woli biżuterię klasyczną, niektóre skłaniają się ku nowoczesnym formom, warto więc wziąć pod uwagę osobiste preferencje obdarowywanej osoby.

Wyjątkowy prezent na każdą okazję

Wybierając bransoletkę dla osoby w młodym wieku mamy praktycznie nieograniczone pole wyboru. Możemy pójść w stronę romantyzmu, klasyki, lifestyle’u, awangardy, staroświeckości… Wszystko zależy od tego, kim jest dla nas osoba, której chcemy zrobić prezent oraz jaki styl preferuje. Wybierając podarunek dla narzeczonej można na przykład postawić na wykonaną ze srebra, gustowną bransoletkę z motywem zdobniczym w formie serca. Można też zamówić bransoletkę ze specjalnym spersonalizowanym grawerem, na przykład miłosnym wyznaniem. Upominek dla przyjaciółki może stanowić modna bransoletka z wyszukanego materiału albo w niekonwencjonalnym kształcie. Takim prezentem na pewno mile zaskoczymy solenizantkę lub jubilatkę.

 

 

Poznaj wyjątkowe kolekcje biżuterii w sklepie Jubiler:

 

Polecamy również: