Prezent na mikołajki - biżuteryjne drobiazgi dla bliskich

 

Dużymi krokami zbliżają się mikołajki. Warto wcześniej pomyśleć o małych drobiazgach dla najbliższych. Jednym z pomysłów może być… biżuteria.

Kolczyki, bransoletka, a może delikatny naszyjnik? Wszystko zależy od tego dla kogo przygotowujemy prezent i w jakim stopniu znamy osobę dla której go szykujemy. Inaczej wybierzemy biżuterię dla młodej nastolatki a inaczej dla aktywnej kobiety czy dojrzałego mężczyzny.

Jak wybrać prezent na mikołajki?

Każdy z nas lubi dostawać upominki. Te szykowane na mikołajki mają szczególne znaczenie. Dlaczego? Wręczamy je najbliższym, pokazujemy jak są dla nas ważni i jak dobrze ich znamy. Jak więc wybrać prezent dla bliskiej osoby? Warto wykazać się okiem dobrego obserwatora... 

6 grudnia to doskonała okazja do obdarowania biżuterią tych, którzy bliscy są naszemu sercu. Szykując mikołajkową niespodziankę zwróć uwagę na to, czym otaczają się na co dzień, jaki jest ich styl.Niezależnie od tego, czy to młoda nastoletnia dama, czy wybranek naszego serca. Łatwiej będzie ocenić, w czym czuliby się dobrze. Oto kilka naszych propozycji.

Kolczyki dla dziewczynki, celebrytki dla nastolatki

W sklepie online Jubiler.pl znajduje się specjalna zakładka „Dziecięca biżuteria”. Można tam znaleźć delikatne wisiorki – w przeróżnych kształtach i wzorach. Młodsze dziewczynki na pewno ucieszą się z kolczyków w kształcie misia czy ulubionego owocu. Za to nastolatkom można schować „pod poduszkę” znane i lubiane celebrytki lub zawsze modne bransoletki. Rodzaj i kształt najlepiej dobrać indywidualnie – do stylu i upodobań obdarowywanej.

„Błyskotka” dla kobiety aktywnej

Upominek na mikołajki jest dość symbolicznym prezentem. Warto dla wybranki swojego serca wybrać coś pięknego i… praktycznego! Zawsze dobrym prezentem będą kolczyki. Jak dobrać te odpowiednie? Kierujmy się tym jakie dodatki nosi kobieta – czy lubi delikatne czy stawia na mocno widoczną biżuterię. Praktyczne jest również wręczenie bransoletek albo charmsów. Ich zróżnicowanie jest tak duże, że z łatwością dobierzemy je do upodobań konkretnej kobiety. 

Biżuteria dla mężczyzny

Szukając upominku dla mężczyzny warto zwrócić szczególną uwagę na trzy rodzaje biżuteryjnych prezentów. Jednym z nich może być męski łańcuszek – w złocie lub srebrze, grubszy lub bardziej delikatny. Tutaj przy wyborze warto kierować się stylem i ubiorem mężczyzny.

Ciekawą niespodzianką mogą być również… spinki do mankietów. Nietypowe, w nieoczywistych kolorach mogą być pięknym dodatkiem do garnituru czy koszuli.

Również bransoletki cieszą się dużą popularnością wśród mężczyzn i mogą stanowić niebanalny dodatek do codziennego, casualowego stroju.

Ważne również… piękne opakowanie prezentu!

Warto zwrócić również uwagę na to jak pakujemy konkretny prezent. Nawet najdrobniejszy upominek zapakowany ze starannością i sercem podwaja radość osoby obdarowanej. A cóż może być piękniejszego od radości i uśmiechu najbliższej nam osoby...

 

Polecamy w sklepie Jubiler.pl