Do czego nosić srebrną biżuterię

 

Srebrna biżuteria ma urok, który sprawia, że jej wybór jest uniwersalny. Pasuje po prostu do Srebrna biżuteriakażdego typu urody oraz stylu, prezentując przy tym klasyczny szyk. Takie nieprzemijające wartości powodują, że srebro nigdy nie wyjdzie z mody. W naturalny sposób więc bardzo często przykuwa uwagę. Jego chłodny blask porównywany jest często z księżycowym światłem. Ta gama kolorystyczna jest jednocześnie doskonałą przeciwwagą dla kamieni o ciepłych odcieniach.

Do czego nosić srebrną biżuterię?

Bez wątpienia srebrna biżuteria jest najbardziej uniwersalna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zaczynając od bardzo stylowych zegarków na srebrnej bransolecie, poprzez finezyjne łańcuszki, ozdobne pierścionki i bransoletki, aż po kolczyki, zarówno te minimalistyczne, jak i radośnie bogate w stylu boho – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Srebrne dodatki świetnie sprawdzają się zarówno w codziennych stylizacjach, podczas uroczystych wyjść, jak i w sportowych zestawieniach.

Panowie coraz chętniej sięgają także, poza srebrnymi spinkami do mankietów, po inne jubilerskie produkty – obrączki, bransolety, czy Srebrne kolczykiłańcuchy. Z kolei panie często eksperymentują w niebanalnych zestawieniach różnych wzorów biżuterii. Ponadto ponadczasowość srebrnej biżuterii gwarantuje jej niezmienne trwanie w trendach pomimo ciągłych zmian w świecie mody. Właśnie dlatego srebrna biżuteria jest wśród jubilerskich hitów i tak często wybierana jest na prezent dla bliskich nam osób.

Srebro z kamieniami

Srebro z bursztynem

Od lat biżuteryjne ozdoby łączące w sobie srebro i kamienie szlachetne cieszą się niesłabnącą popularnością. Srebro doskonale prezentuje się między innymi jako oprawa dla bursztynu czy karneolu. Stanowi również bardzo atrakcyjną alternatywę cenową dla białego złota. Klasyczne połączenie srebrnego kruszcu z czarnymi kamieniami szlachetnymi ma wierne grono miłośników zarówno wśród pań jak i panów. Srebrne bransoletki, pierścionki lub sygnety z onyksem stanowią ponadczasowe, uniwersalne i eleganckie ozdoby.

Świat biżuterii to świat trendów i mody. Pojawiają się w nim nowości lub moda przynosi powiew, który wyciąga na pierwsze miejsca listy biżuteryjnych przebojów określony styl. Jest to jednak również świat z pogranicza sztuki i designu – dlatego poza trendami zawsze sprawdza się w nim ponadczasowość i wyczucie smaku. Srebrne dodatki biżuteryjne ze względu na swój uniwersalizm i należą do tego rodzaju ozdób, które mimo upływu lat, a nawet wieków niezmiennie cieszą się powodzeniem.

 

 

 

Poznaj wyjątkowe kolekcje biżuterii w sklepie Jubiler:Polecamy również: