Biżuteria na wesele

 

Wesele to szczególne wydarzenie, wyjątkowe i wzruszające zarówno dla pary młodej, jak i zaproszonych gości. W tym dniu każda kobieta pragnie wyglądać jak najpiękniej. Wybraną kreację warto jest zaakcentować odpowiednią biżuterią ślubną.

Biżuteria dla panny młodej

Biżuteria dla panny młodej

Biżuteria dla panny młodej powinna przede wszystkim komponować się z suknią ślubną. Suknia ślubna wymaga właściwej oprawybiżuteria ma w tym wypadku podkreślać blask tej niezapomnianej chwili jaką jest uroczystość zaślubin.

Biżuteria ślubna - co wybrać

Warto zastanowić się, jaki wizerunek pragnie się stworzyć i jak połączyć go z całością wystroju weselnego. Jeżeli całokształt jest utrzymany w skromnym tonie, warto dobrać elegancką lecz drobną biżuterię, która będzie stanowić subtelny, romantyczny akcent. Delikatna bransoletka i kolczyki dopełnią ten niebanalny look.

Jeżeli impreza jest w stylu glamour, bogata biżuteria złota lub srebrna to znakomite uzupełnienie, a okazale zdobione kolie czy długie kolczyki będą kwintesencją wyrazistości, na którą postawiono.

Biżuteria z elementami Swarovski

Odpowiednio dopasowana biżuteria z kryształami Swarovskiego idealnie podkreśli elegancję stroju nie tylko państwa młodych ale również gości weselnych. W kolekcji sklepu jubiler.pl prezentujemy propozycje biżuterii złotej i srebrnej z elementami Swarovskiego. 

Co wybrać?
Niekiedy wystarczą dekoracyjne, długie kolczyki aby dodać kreacji to brakujące „coś”. Można również zdecydować się na efektowny naszyjnik z delikatnymi kolczykami, lub kombinację kolczyki i bransoletka.

Do sukienek bez dużej ilości falban i marszczeń będzie pasować cały komplet biżuterii: naszyjnik, bransoletka i kolczyki.

Biżuteria dla matki panny młodej i świadkowej

Chociaż podczas ślubu i wesela najważniejszą kobietą jest panna młoda, to oczy gości będą również skierowane w kierunku jej mamy i świadkowej.

W obu przypadkach trafiona będzie stonowana stylistyka – biżuteria i sukienka nie może odwracać uwagi od panny młodej. Dla mamy dobre będą kolczyki o kolorystyce odpowiadającej sukience lub delikatne perły np. w postaci naszyjnika.

Kreację świadkowej świetnie podkreśli skromna złota biżuteria w postaci drobnych kolczyków, zawieszki lub cieniutkiej bransoletki. Te akcenty z pewnością znakomicie uzupełnią kreacje. Lepiej postawić na styl klasycznej elegancji niż przesyt.

 

Poznaj wyjątkowe kolekcje biżuterii w sklepie Jubiler:

 

Polecamy również: