Biżuteria na wesele

 

Wesele to szczególne wydarzenie, wyjątkowe i wzruszające zarówno dla Pary Młodej, jak i zaproszonych gości. W tym dniu każda kobieta chce wyglądać jak najpiękniej. Wybraną kreację warto jest zaakcentować odpowiednią biżuterią. Suknia ślubna wymaga właściwej oprawy, biżuteria ma w tym wypadku podkreślać blask tej niezapomnianej chwili jaką jest uroczystość zaślubin.

 

Biżuteria dla Panny Młodej

 

Biżuteria dla Pani Młodej powinna przede wszystkim komponować się z suknią ślubną. Warto zastanowić się, jaki wizerunek pragnie się stworzyć i jak połączyć go z całością wystroju weselnego. Jeżeli całokształt jest utrzymany w skromnym tonie, warto dobrać elegancką lecz drobną biżuterię, która będzie stanowić subtelny, romantyczny akcent. Delikatna bransoletka i kolczyki dopełnią ten niebanalny look. Jeżeli impreza jest w stylu glamour, bogata biżuteria złota lub srebrna to znakomite uzupełnienie, a okazale zdobione kolie czy długie kolczyki będą kwintesencją wyrazistości, na którą postawiono.

 

Biżuteria dla mamy Panny Młodej lub świadkowej

 

Chociaż podczas ślubu i wesela najważniejszą kobietą jest Panna Młoda, to oczy gości będą również skierowane w kierunku jej mamy i świadkowej. W obu przypadkach trafiona będzie stonowana stylistyka – biżuteria i sukienka nie może odwracać uwagi od Panny Młodej. Dla mamy dobre będą kolczyki o kolorystyce odpowiadającej sukience lub delikatne perły np. w postaci naszyjnika. Kreację świadkowej świetnie podkreśli skromna złota biżuteria w postaci drobnych kolczyków, zawieszki lub cieniutkiej bransoletki. Te akcenty z pewnością znakomicie uzupełnią kreacje. Lepiej postawić na styl klasycznej elegancji niż przesyt.