10 powodów dlaczego my

1. Tradycja i doświadczenie
Jesteśmy firmą z tradycjami i doświadczeniem. MS Metale sp. z o.o. ul. Złota 57A/7, 00-819 Warszawa, NIP 7010337503 Tel: 58 6926676

2. Szanujemy zasady dobrego handlu
Przestrzegamy zasad i praw zapisanych w ustawie z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie praw konsumentów i nie ukrywamy ich przed kupującymi - sprawdź jakie masz prawa na stronie Federacji Konsumentów.


3. Szanujemy każdego Klienta
Zdajemy sobie sprawę że kupowanie na odległość może być trudne . Dlatego osoba Kupująca ma prawo do zwrotu towaru nie spełniającego jej oczekiwań /warunkiem zwrotu jest odesłanie towaru wraz z paragonem/.

4. Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby są zgodne obowiązującymi przepisami obowiązującymi w Polsce dotyczącymi cech probierczych metali szlachetnych.
W razie wątpliwości możesz sprawdzić obowiązujące prawo na stronach Głównego Urzędu Miar.

5. Cenimy opinie Klientów nie traktując sprzedaży jako jednorazowy zarobek - zależy nam aby Klienci do nas wracali.
Możesz sprawdzić ile osób już nam zaufało:
Zaufane opinie

6. Bezpieczna przesyłka
Nasze produkty są odpowiednio zabezpieczone na wypadek uszkodzeń w transporcie. Dzięki doświadczeniu zabezpieczamy naszą biżuterię w taki sposób że nie ulegają zniszczeniu. Oprócz tego każda przesyłka jest ubezpieczona. W razie problemów z zagubieniem przesyłki przez operatora transportu składamy reklamację - po jej rozpatrzeniu zwracamy wpłaconą kwotę lub - na prośbę Klienta - wysyłamy produkt jeszcze raz.

7. Bezpieczne płatności
Oprócz form płatności "za pobraniem" i "przelew na konto" oferujemy możliwość zapłaty poprzez serwis  o statusie Agenta Rozliczeniowego nadzorowany przez NBP. Dbałość o klienta nie pozwoliłaby nam na wybór niepewnego partnera do płatności online. Płatności dokonywane są w szyfrowanej sesji ssl. Płatności można dokonać również za pośrednictwem firmy PayPal z którą również współpracujemy od lat.

8. Dbałość o opisy
Jesteśmy firmą jubilerską dokładającą starań aby każdy nasz produkt był prawidłowo opisany - precyzyjnie, z dbałością o szczegóły.

9. Legalny zakup
Do każdego zakupu dołączony jest paragon fiskalny /lub faktura - na żądanie/. Paragon jest dowodem zakupu i dokumentem upoważniającym do reklamacji.

10. Zdrowy rozsądek
Misją firmy jest budowanie kręgu zadowolonych Klientów poprzez dostarczanie serwisu na możliwie najwyższym poziomie . Powracający Klient jest dla nas nagrodą za dobrze wykonaną pracę.