Walentytnki 2022 - pomysły na prezent dla niej i dla niego

 

Walentynki są wyjątkowym dniem w roku - święto zakochany, obchodzone 14 lutego to doskWalentynki 2021onała okazja do wyrażenia ciepłych uczuć wobec bliskich. Jaki prezent podarować ukochanej osobie? Podpowiadamy!

Walentynkowy prezent prosto od jubilera

 

Kuszące są wszystkie drobiazgi czy zabawne gadżety w kształcie serca, najczęściej poszukujemy jednak czegoś, co może zostać z osoba obdarowaną na dłużej i przypominać jej o naszym uczucie nie tylko w dniu 14 lutego. Doskonałym rozwiązaniem są właśnie urocze, biżuteryjne podarki – od drobiazgów o zabawnym charakterze, po piękne i eleganckie wyroby jubilerskie.

 

Biżuteria ma to do siebie, że przywołuje emocje z nią związane każdego dnia i potrafi wspaniale poprawiać humor. Najbardziej naturalnym skojarzeniem z walentynkami są pełne uroku wisiorki w kształcie serduszek. Ich wybór jest jednak niemal nieskończony – złote i srebrne, na krótkich lub dłuższych łańcuszkach o rożnych splotach, lub w formie celebrytek. Mogą być pełne, grawerowane lub zdobione kamieniami. Hasło „serce” otwiera u jubilera świat pełen gotowych inspiracji na walentynkowy prezent.

 

Kolor biżuterii na prezent - co wybrać?

Jeśli przy wyborze prezentu na walentynki decydujemy się na kamienie szlachetne – warto zwrócić uwagę na ich kolor. Dostępne są piękne wisiorki i pierścionki, których głównym motywem są: głęboka zieleń, jak w przypadku biżuterii ze szmaragdem; granatu – gdy wybierzemy szafir; czy rożnych odcieni czerwieni przy elementach zdobionych rubinami lub cyrkonami o takiej barwie.

Wisiorek w kształcie serca

Dla niezdecydowanych co do koloru głównego kruszcu wspaniała propozycja są wisiorki oraz pierścionki łączone z białego i żółtego złota – wyglądają bardzo intrygująco i pasują do niemal każdej stylizacji, dzięki takiej gamie kolorystycznej. Podwójny może być także sam kształt – a o czarującym charakterze wisiorka z dwoma połączonymi sercami nie trzeba nikogo przekonywać!

 

Wspaniałym prezentem walentynkowym będą także kolczyki – mogą być na sztyfcie; te złote, zdobione cyrkonami pięknie rozświetlą spojrzenie. Jeśli decydujemy się na nawiązanie do 14 lutego i wyrażanych tego dnia uczuć wprost – wybór kształtów inspirowanych sercem jest ogromny. Jeżeli natomiast szukamy czegoś bardziej uniwersalnego, bardzo interesującą propozycją są na przykład łezki z drobnym akcentem z serc jako dodatkiem. Męska bransoletka

 

Coś wyjątkowego dla wyjątkowej osoby

Jeżeli chcielibyśmy, by prezent miał niepowtarzalne cechy – warto rozejrzeć się za biżuterią, na której można wykonać grawer. Może to być złota zawieszka na łańcuszku, a na niej wygrawerowany drobny symbol, zrozumiały tylko dla zakochanych. Może pierwsza litera imienia lub określenia, którym się pieszczotliwie do siebie zwracacie? Albo data ważnego dla Was wydarzenia? A może właśnie data 14.02 – przypominająca okazję, z której wręczony zostanie prezent? Do grawerowania pięknie nadają się także bransoletki i medaliony. W każdym przypadku warto zadbać o szczegóły czyli eleganckie opakowanie!

 

 

 

Poznaj wyjątkowe kolekcje biżuterii w sklepie Jubiler.pl

 

Polecamy również: