Jak broszka pasuje do sukienki?

 

Jednym z najbardziej kobiecych rodzajów ubioru jest bez wątpienia sukienka. W sklepach odzieżowych dostępne są różne ich kroje, przez co każda kobieta ma szansę znaleźć idealnie Broszka do sukienkidopasowaną do własnej sylwetki i posiadanych upodobań. Mimo tego, że jest to tak kobiecy element ubioru, panie nie rezygnują z zakładania do niej biżuterii. Na uwagę zasługują z całą pewnością broszki. Wiele kobiet zapyta w tym miejscu - jakie będą te najlepsze, jaka powinna być idealna broszka do sukienki? Podpowiadamy kilka opcji.

Czas od wiosny do jesieni jest wymarzony do noszenia broszek, bo pozwala w pełni eksponować wszystkie ich zalety. Lżejsze elementy garderoby pozwalają prezentować biżuteryjny blask broszek, a naturalne słońce nadaje im moc pryzmatu, który potęguje świetlne refleksy! Te pory roku charakteryzują się modą, która uwielbia kolor i odważne akcenty. Teraz, kiedy broszki przeżywają istny renesans, nie ma takiej części garderoby, której nie dodałyby blasku. Warto to wykorzystać i wybrać dowolny broszkowy akcent, który skradł nasze serce. To teraz biżuteria idealna!

Broszka do sukienki – jak ją wybrać

Wybierając broszkę do sukienki, zawsze warto brać pod uwagę to, jak bardzo jest zdobna. Im bogatsze zdobienie sukienki, tym skromniejsza powinna być broszka. I odwrotnie. Im sukienka skromniejsza, tym na bogatszą broszkę można postawić. Nie bez znaczenia jest również materiał, z jakiego broszkę wykonano. Złote broszki warto zakładać do czarnych czy czerwonych sukienek oraz innej biżuterii wykonanej z takiego samego materiału. Broszki srebrne świetnie prezentują się z sukienkami również czarnymi, ale także białymi.

Czy rozmiar broszki ma znaczenie?

Ogromne znaczenie ma wielkość broszki. Im większe, tym oczywiście bardziej przykuwają uwagę. Broszka do sukienkiKobiety o małym biuście mogą postawić na broszki duże. Jeżeli jednak pani obdarzona jest dużymi piersiami, a do tego stawia na suknię ze sporym dekoltem, powinna raczej zdecydować się na broszkę mniejszych rozmiarów. Zrównoważy ona duży biust i sprawi, że uwaga od niego zostanie nieco odwrócona.

Broszka z kamieniami szlachetnymi

Broszki z kamieniami szlachetnymi uważane są za jedne z najpiękniejszych. Decydując się na nie, trzeba jednak pamiętać, że są bardzo zdobne i silnie przykuwają wzrok. Prosta sukienka zyska bardzo wiele, jeśli przypniemy na niej broszkę z pięknym kamieniem szlachetnym. Ta zdobiona i bardzo strojna lepiej będzie jednak wyglądała ze skromną broszką wykonaną tylko ze srebra. Warto o tym nie zapominać. Zasada ta pozwoli bowiem stworzyć stylizację idealną.

Odpowiednio dobrana broszka do sukienki sprawi, to gotowa recepta na stworzenie wspaniałego looku!

 

 

Sprawdź koniecznie:

 

Polecamy również: