Biżuteria na Walentynki - idealny prezent dla ukochanej

 

Piękne święto i czas celebrowania najgorętszych uczuć – dzień świętego Walentego! Tak popularne Idealny prezent na walentynkiWalentynki na stałe wpisały się do naszych kalendarzy, obfitując w miłe dla oka wystroje lokali, specjalne oferty kaw i deserów czy specjalnie dobrane tematycznie kinowe seansy. Pozostaje zawsze przed nami wybór prezentu – jakie mamy możliwości, o czym warto pomyśleć?

 

Walentynkowe różności

 

Na liście najczęstszych pomysłów na walentynkowy prezent znajdziemy kwiaty, czekoladki w kształcie serca, romantyczną kolację we dwoje i… prawdopodobnie najczęściej wybieraną dla kobiet – biżuterię.

 

Jubiler - przyjemność na zawołanie

 

Kamienie szlachetne, minerały, srebro, złoto… kształty, formy i kolory… Trudno o większą różnorodność przedmiotu w jednym miejscu niż ta spotykana u jubilera. W przypadku sklepów jubilerskich w internecie, to także istny raj. Starannie wykonane zdjęcia i opisy pozwalają łatwo znaleźć to, na czym nam najbardziej zależy – dostosowując wybór także cenowo. Przed świętem zakochanych w większości dobrych sklepów znajdziemy specjalną kategorię biżuterii poświęconej tematycznie walentynkom. Warto zajrzeć tam po inspiracje!

 

Biżuteria na Walentynki z sercem - strzał w 10-tkę 

Wisiorek w kształcie połączonych serc

 

Wyjątkowo piękne są pierścionki i zawieszki z motywem serca lub komplety – na przykład z bransoletką. Kształt i kolor ozdób warto dobrać do gustu osoby obdarowywanej. Mogą to być większe formy przestrzenne czy plecione ze złota lub rodowanego srebra, natomiast dla romantyczek stworzone są przepiękne drobne sploty i biżuteria ozdobiona na przykład delikatnie rozświetlającymi cyrkoniami.

 

Wybierając biżuterię warto kierować się gustem osoby, która ma zostać obdarowana – codzienna obserwacja podpowie nam czy nasza wybranka lu bi i nosi kolczyki, czy częściej wybiera wisiorki, czy może jest fanką bransoletek. To samo dotyczy decyzji, czy biżuteria powinna być złota czy srebrna oraz kolorów kamieni, którymi będzie ozdobiona, jeśli na taki wzór się decydujemy. Można także postawić na bardzo romantyczny gest jakim jest wybranie kamieni w kolorze oczu ukochanej!

 

Prezent walentynkowy dla pary

 

Jeśli prezent walentynkowy wybierany u jubilera ma trafić do mężczyzny – znajdziemy tam również wspaniały wybór bransoletek. Kuszącym pomysłem jest także wybór dla pary pasujących do siebie bransoletek z takim samym minerałem lub podobnych wisiorków. Niezwykle poruszający jest też wybór wspólnego prezentu dla pary – wisiorka w kształcie dwóch pasujących do siebie połówek serca, przedzielany na pół i noszony przez parę „do pary”.

 

Każdy wybór będzie doskonały, bo okraszony piękną wizją – wystarczy wyobrazić sobie ukochaną osobę, krzątającą się rano przed wyjściem i jej uśmiech, kiedy w kolejnych tygodniach ponownie zakładać będzie walentynkowy, biżuteryjny podarek!

 

 

 

Sprawdź koniecznie:Polecamy również: