Wisiorki i naszyjniki w rozmiarze XXL

 

Biżuteria to nieodzowny składnik damskiej garderoby i ważny element stroju, nie tylko odświętnego. Od kilku sezonów nosimy biżuterię masywną, pokaźnych rozmiarów, czego dobitnym przykładem są wisiory i naszyjniki w rozmiarze XXL. Złoty naszyjnik xxl

Na pozór mogłoby się wydawać, że tego rodzaju ozdoba jak duży naszyjnik, jest zarezerwowana wyłącznie na jakieś wyjątkowe, odświętne okazje. Nic bardziej mylnego, w tym sezonie nawet, a może przede wszystkim, codzienne stylizacje są uzupełniane dużymi naszyjnikami, które zdecydowanie dominują nad całością ubioru.

Modne stylizacje z naszyjnikami xxl

Duże naszyjniki wcale nie są trudnym elementem stylizacji, trzeba jedynie pamiętać o zachowaniu stosownego umiaru. Tak więc, jeśli zakładamy masywny, bogaty naszyjnik, powinniśmy raczej zupełnie zrezygnować z innej biżuterii.

Po drugie, zasadą powinno być łączenie przepychu z prostotą, czyli na przykład rzucający się w oczy, duży i kolorowy naszyjnik łączymy z jednokolorową sukienką, bądź innym, prostym i monochromatycznym ubiorem. Inaczej mówiąc – im naszyjnik bardziej „na bogato”, tym bardziej stonowana cała kreacja.

Srebrny, mocno zabudowany naszyjnik, będzie świetnie wyglądał w zestawieniu z białą bluzą bądź bluzką koszulową i kardiganem, ale również z granatową bluzką koronkową lub sukienką. Masywne, złote łańcuchy idealnie ożywią ciemny zestaw garniturowy. Masywny wisior lub cały naszyjnik w zestawieniu z t-shirtem i marynarką będzie stosowny także do pracy, o ile nie mamy obowiązku przestrzegania oficjalnego dress code. Tego typu biżuteria znakomicie się bowiem prezentuje właśnie w zestawieniu z T-shirtem i ramoneską, marynarką lub dżinsową koszulą.

Romantyczne, klasyczne i artystyczne naszyjniki

Romantyczny look przejawia się z kolei w bogato zdobionych naszyjnikach czy wisiorach nawiązujących do motywu Naszyjnik z perłamiserca lub wykorzystujących romantyczne z samej natury perły. Dla pań bardziej ceniących artystyczne trendy przeznaczone są naszyjniki w wersji graficznej, głównie utrzymane w tonacji czarno-białej, o wzornictwie opartym na prostych figurach geometrycznych, także w wydaniu trójwymiarowym, wreszcie ozdoby o charakterze rockowym, przede wszystkim w postaci kilku nakładanych jednocześnie łańcuchów.

Tak więc znowu nosimy biżuterię w rozmiarze XXL, także do codziennych stylizacji, pamiętając jednak o tym, że mamy cały czas do czynienia z pewnego rodzaju zabawą z rozmiarami. Duże, masywne i bogato zdobione naszyjniki oraz okazałe wisiory to po prostu modna konwencja, do której należy podchodzić nieco z przymrużeniem oka.

 

 

 

Poznaj nasze wyjątkowe kolekcje biżuterii:

Polecamy również: