Prezent na Dzień Kobiet - piękny podarunek i symbol

 

Biżuteria dla kobiety i na Dzień Kobiet to nie tylko prezent – to symbol. Pokazujemy w ten sposób, że zauważamy jej wyjątkowość i chcemy podkreślić wewnętrzny blask, który widzimy w jej spojrzeniu. Takie piękno zawsze zasługuje na odpowiednią oprawę!

Biżuteria dla kobiety – jak wybrać?

Jubiler.pl Biżuteria na Dzień Kobiet - wisiorek cyrkonieSpośród niezliczonych modeli biżuteryjnych ozdób, możemy wybrać prezent w dość uniwersalnej formie - kolczyki, naszyjnik, wisiorek i bransoletka to prezenty, które nie znają ograniczenia wieku czy relacji, jaka wiąże nas z osobą, dla której wybieramy prezent. W przypadku pierścionków czy broszek – pierwsze są bardziej osobiste, natomiast drugie mogą być zarówno bardzo indywidualnie dobranym prezentem, jak i zachować pewną dozę dystansu niezbędnego w niektórych przypadkach - w zależności od wybranej formy.

Także w przypadku wyboru prezentu dla osób, które cenią sztukę, jej przestrzenne formy czy rzeźby, broszki mogą być pięknym podarkiem - a te w kształcie róż, irysów czy konwalii dodatkowo reprezentują piękno natury.

Jeśli nie jesteśmy pewni jaki rodzaj biżuterii wybrać – przydatnych jest kilka tricków: można poobserwować styl ubierania się danej kobiety czy też kolor, który najczęściej wybiera w dodatkach. Można również przejrzeć królujące trendy w modzie i zainspirować się czymś, co aktualnie przykuwa wzrok - w przypadku biżuterii to wszelkie formy retro, vintage i etno, takie jak np. geometryczne wisiorki czy zawieszki.

Jednolita kolekcja czy galeria indywidualności?

W przypadku bliskich nam kobiet – gdy znamy doskonale ich gust i upodobania, możemy pokusić się zarówno o uzupełnienie kolekcji biżuterii, którą już posiadają, jak i stać się impulsem do poznawania nowego, działając poza utartym schematem. I tak na przykład - jeśli chcemy uzupełnić biżuteryjny kuferek wielbicielki łańcuszków i zawieszek, warto spojrzeć w kierunku złotych wisiorków – jeśli wybierzemy zawieszkę z cyrkoniami, powinny zawsze przypominać obdarowanej kobiecie, że prawdziwy blask ma zawsze w sobie.

Możemy także odpowiednim prezentem biżuteryjnym zachęcić kobiety do odważnych Jubiler.pl Biżuteria na Dzień Kobiet - Komplet Swarovskiposunięć stylistycznych czy rozbudzić jej apetyt do kosztowania nowości. Wówczas działamy nieco na przekór zazwyczaj wybieranej przez daną kobietę stylistyce. Tutaj wielbicielce dużych ozdób można zaszczepić uwielbienie także do minimalnych form np. przez urocze kolczyki w stylu celebrytek. Albo odwrotnie – amatorkę skromnej biżuterii można zachęcić do eksperymentowania, obdarowując ją bardziej rzucającym się w oczy kompletem z kryształami Swarovskiego.

 

 

 

Poznaj wyjątkowe kolekcje biżuterii w sklepie Jubiler.pl

 

Polecamy również: