Moc kamieni: Oliwin - patron uzdrowicieli i bankierów

 

Oliwin uznawany jest za szczęśliwy i przyjazny kamień. Symbolizuje sławę i godność, ale jest również uważany za patrona uzdrowicieli.

Oliwin to kamień, który leczy rany

Biżuteria z oliwinem może przysłużyć się osobom, które mają za sobą trudne doświadczenia. Kamień ten zwiększa cierpliwość, zaufanie do siebie i asertywność. Jest także pomocny w zachowaniu równowagi emocjonalnej i pomaga uleczyć rany z przeszłości, a także zranione ego.

Biżuteria z oliwinem

Złość, zgorzknienie, zazdrość to często rezultaty zranionych uczuć a czasem również i ego. Oliwin pomaga zrozumieć relacje i ochrania przed zranieniem uczuć. Jeżeli należysz do osób smutnych i zagubionych oraz masz tendencję do emocjonalnego izolowania się, oliwin powinien przynieść ci ulgę i sprawić, że duchowo poczujesz się lżejsza.

Oliwin może pomóc ci również zrozumieć zmiany zachodzące w twoim życiu i cel, do którego realizacji zostałeś powołany. Jeżeli więc nadal jesteś osobą poszukującą swojej drogi, czujesz, że jeszcze nie odnalazłeś swoje ścieżki oliwin to kamień dla Ciebie. Dodatkowo moc oliwinu redukuje stres, niepokój, irytację i poczucie winy. Pozwala podnieść się po fizycznych, emocjonalnych i duchowych traumach.

Kamień bankierów i kupców

Choć jak głosi stare powiedzenie pieniądze szczęścia nie daję, trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że mogą w życiu wiele rzeczy ułatwić. Warto zatem pamiętać, że oliwin uważany jest za kamień sprzyjający pojawieniu się pieniędzy, a także okoliczności, których pieniądz jest następstwem.

W kwestii finansów duet wręcz idealny to oliwin i cytryn - pierwszy pieniądze przyciąga, natomiast drugi pozwoli je zatrzymać. W dawnych czasach oliwin nosili go kupcy i bankierzy, gdyż wierzyli, że chroni ich majątki przed niepomyślnymi zdarzeniami.

Kamień oliwinLecznicze działanie oliwinu

Oliwin pobudza procesy regeneracyjne i oczyszczające - pozwala pozbyć się nagromadzonych w organizmie toksyn powstałych na skutek niewłaściwej diety lub używek. Jest polecany, kiedy chcesz zwiększyć witalność i siłę organizmu, pogłębia oddech. Przeciwdziała zbytniej nerwowości, pomaga na wątrobę i wzmaga funkcję nadnerczy.


Oliwin pomoże ci chronić płuca i zatoki przed infekcjami, ułatwia także przyswajanie przez organizm składników odżywczych i wspomaga trawienie.
Działanie tego niezwykłego kamienia pomoże ci się zrelaksować, zwiększy otwartość, poprawi zdrowie i przyniesie dobry sen.

 

 

Poznaj naszą ofertę biżuterii z kamieniami

Zobacz więcej artykułów z kategorii Ezoteryka i poznaj moce innych kamieni