Moc kamieni: Cytryn - dla kreatywnych i przedsiębiorców

 

Cytryn uważany jest za kamień optymizmu, radości i szczęścia. Wzmaga pewność siebie, silną wolę i kreatywność.

Zwalcza negatywną energię

Pomaga rozwiązywać problemy, zwiększa optymizm, entuzjazm i uczy, jak cieszyć się życiem. Jest pomocny przy leczeniu depresji, lęków i fobii, skutecznie eliminuje skłonności autodestrukcyjne. Co ważne – kamień ten potrafi sobie radzić z negatywną energią poprzez jej rozproszenie i transformację - nie kumuluje jej, w związku z tym nie wymaga oczyszczania od takiego wpływu.

Wulkan energii i otwartości

Działa mocno energetyzująco, jest pomocny w sprawach codziennych, gdyż otwiera umysł na nowe myśli i rozwiązania. Jeżeli więc szukasz nowych pomysłów lub od dłuższego czasu starasz się znaleźć wyjście z trudnej sytuacji rozważ "pomoc" cytrynu. Być może drobna biżuteria lub ozdoba z cytrynem pomoże ci zaoszczędzić sporo czasu. Cytryn sprzyja również lepszemu poznaniu siebie i wytyczaniu nowych kierunków w życiu. Przynosi nadzieję oraz uśmiech i pozwala dojrzeć promienie słońca przebijające się nawet przez najbardziej zachmurzone niebo.

Cytryn pomaga osiągnąć sukces

Cytryn jest nazywany "kamieniem sukcesu", gdyż sprzyja osiągnięciu materialnego bogactwa, dobrobytu i powodzeniu w karierze zawodowej. Jest świetny dla ludzi powiązanych z branżą handlową - pomyślnej współpracy z kontrahentami i przyciąga pieniądze.

Kamień cytrynTo również kamień dedykowany wszystkim tym, którzy rozpoczynają nowy biznes – sprzyja robieniu interesów i wspiera nowe przedsięwzięcia.

Kamień diabetyków

Na poziomie fizycznym sprzyja leczeniu chorób serca, wątroby i nerek. Jest pomocny na choroby tarczycy, a także wzmaga wydzielanie insuliny, jest więc wskazany dla diabetyków. Ponadto przyśpiesza krążenie krwi, działa oczyszczająco i pomaga pozbyć się cellulitu.

Polepsza trawienie, wzrok, ma korzystny wpływ na śledzionę i trzustkę a także przynosi ulgę przy wrzodach żołądka. Zapewnia zdrowy, spokojny sen.

Cytryn podobnie jak oliwin dodaje odwagi, sprzyja jasności umysłu i wzmacnia umiejętności komunikacyjne. Polecany jest także dla mówców występujących przed publicznością, nauczycieli, wykładowców akademickich. Może się również okazać doskonałym amuletem dla osób, które przygotowują się do rozmowy kwalifikacyjnej.


Poznaj ofertę biżuterii z kamieniami w sklepie jubiler.pl

Zobacz więcej artykułów z kategorii Ezoteryka i poznaj moce innych kamieni