wisiorek Swarovski SERDUSZKO srebro

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 000130
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • 124,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Czarujący wisiorek: zielone serce.

Wykonany z najwyższej próby srebra i oryginalnego kryształu Swarovskiego. Specjalnie zastosowane, mistrzowskie szlify doskonale odbijają promienie świetlne, dodając wisiorkowi jeszcze więcej blasku.

Biżuterię wysyłamy w dekoracyjnym opakowaniu gratis.
 
Wymarzony prezent, który spodoba się każdej kobiecie !

Wymiary:
długość z zawieszką: 3 cm
szerokość kryształu: 1.7 cm


Czarowny wisiorek serduszko wykonany w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925. Ozdobiony oryginalnym kryształem Swarovski  w kolorze zielonym. Biżuteria z certyfikatem.

Wymiary:

Długość mierzona z zawieszką: 3 cm
Szerokość: 1.7 cm

Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Autentyczność kamieni potwierdzona dołączonym do produktu certyfikatem. Swarovski - ogólnoświatowa marka kryształów, które wzięły swoją nazwę od czeskiego szlifierza szkła Daniela Swarovskiego. W ostatnich latach nazwa Swarovski jest synonimem nie tylko kryształów o doskonałym blasku, ale także kreatywności i innowacyjności, wykazywanych przy projektowaniu własnej linii dodatków, ozdób jubilerskich oraz elementów wystroju wnętrz.

Dodatkowe korzyści: