wisiorek ,srebro 925 i tygrysie oko

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 003603
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • - 43% 194,00 zł 109,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Oryginalny wisiorek w stylu indyjskim z pięknymi, naturalnymi kamieniami: naturalnym tygrysim okiem.

Wykonany ze srebra najwyższej próby.

Tygrysie Oko to szczególna, nieprzezroczysta odmiana kwarcu. Występuje  w niektórych obszarach RPA i Australii oraz w Namibii, U.S.A, Birmie, Meksyku i Rosji; jest kamieniem rzadkim. Kamień ten pod wpływem promieni świetlnych reaguje pasową migotliwością, co tworzy ciekawy wizualny efekt. Uważa się, że Tygrysie Oko wyostrza zmysł widzenia (postrzeganie na poziomie zarówno duchowym, jak fizycznym). Nazywany jest też kamieniem alergików.
.

Zakupiony produkt otrzymasz w dekoracyjnym opakowaniu gratis.

Wymiary:
długość z zawieszką: 10 cm
szerokość: 2.7 cm
długość górnych kamieni: 2 cm


Piękny wisiorek wykonany w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925  z tygrysim okiem w kolorze brązowym.

Wymiary:

Szerokość wyrobu: 2.7 cm
Długość wyrobu z zawieszką: 10 cm
Wielkość największego kamienia: 2 X 0.4 cm

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Tygrysie Oko to szczególna, nieprzezroczysta odmiana kwarcu. Występuje  w niektórych obszarach RPA i Australii oraz w Namibii, U.S.A, Birmie, Meksyku i Rosji; jest kamieniem rzadkim. Kamień ten pod wpływem promieni świetlnych reaguje pasową migotliwością, co tworzy ciekawy wizualny efekt. Uważa się, że Tygrysie Oko wyostrza zmysł widzenia (postrzeganie na poziomie zarówno duchowym, jak fizycznym). Nazywany jest też kamieniem alergików.Efekt kociego oka – efekt optyczny polegający na pojawianiu się wąskiej smugi (pasma) świetlnej przypominającej źrenicę kociego oka, która przemieszcza się po wypukłej i wypolerowanej powierzchni kamienia w trakcie jego obracania.

Dodatkowe korzyści: