wisiorek ,srebro 925 i macica perłowa

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 001264
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • - 46% 298,99 zł 161,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Oryginalny wisiorek ze wpaniałą, naturalną macicą perłową.

Zachowano oryginalny kształt fragmentu muszli, dodając jedynie srebrną oprawę i zawieszenie. Ciekawym akcentem jest umieszczony w powierzchni wisiorka, doskonale oszlifowany kryształ górski dodający blasku i urozmaicający obraz całości.
Oprawa i zawieszka są gładkie i lśniące, wykonane ze srebra najwyższej próby.
Ten egzemplarz to unikat (nie ma dwóch takich samych egzemplarzy).
Zakupioną biżuterię otrzymasz w ozdobnym opakowaniu gratis.

Wymiary:
długość z zawieszką 5.4 cm; wymiary bez zawieszki długość 4 cm szerokość 3.9 cm, grubość wisiorka mierzona z boku 0.8 cm, wymiary kryształu 1x0.8 cm, średnica wewnętrzna zawieszki 0.8 cm


Damski wisiorek wykonany w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925  z macicą perłowa w kolorze opalizująco białym w połączeniu z cyrkonią.

Wymiary:

Długość wyrobu: 4 cm
Szerokość wyrobu: 3.9 cm
Długość wyrobu z zawieszką: 5.4 cm

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Macica perłowa to malownicza muszla perłopławu. Podstawową barwą jest zwykle biel, a dla macicy perłowej z Tahiti naturalnie ciemny kolor. Wierzy się, że pobudza intuicję oraz chroni przed negatywnymi wpływami - zarówno jeśli chodzi o złe myśli i emocje, jak również promieniowanie elektromagnetyczne domowych sprzętów, takich jak telewizor czy kuchenka mikrofalowa.

Dodatkowe korzyści: