komplet biżuterii ,rodowane srebro 925 i onyky

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 000768
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • kpl
  • - 19% 359,00 zł 289,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Przepiękny, elegancki komplet wykonany z naturalnego, czarnego onyksu i srebra najwyższej próby.

Zachwyca czystym, niebanalnym charakterem.
W skład kompletu wchodzi wisiorek i para kolczyków.
Zakupiony produkt otrzymasz w dekoracyjnym opakowaniu gratis.

Onyks symbolizuje siłę i moc; pozwoli Ci stać się Panią swojego Losu. Pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość. Daje siłę ludziom, którzy są narażeni na ekstremalny stres - emocjonalny i umysłowy, jest również pomocny przy podejmowaniu decyzji. Przynosi równowagę ciału i umysłowi i zapewnia moc psychiczną. Ułatwia zmianę nawyków, eliminuje negatywne myślenie a także wyostrza zmysły. Uważany jest za kamień przynoszący duchową inspirację i jasność umysłu - pomaga wyciszyć emocje i łatwiej nad nimi panować.

Wymiary: Wisiorek: długość 2.5cm ; szerokość 1.5 cm; Kolczyki: długość 2.3cm; szerokość 1.1 cm


Stylowy komplet biżuterii wykonany w całości ze srebra pokrytego szlachetnym rodem zabezpieczającym przed czernieniem  z onyksami w kolorze czarnym.

Wymiary:

Długość wisiorka 2.5
Długość kolczyka: 2.3

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Onyks - kamień antystresowy. Odmiana chalcedonu o równoległym ułożeniu warstw, na przemian białej i czarnej. W jubilerstwie najczęściej wykorzystuje się okazy czarne. Symbolizuje siłę i moc - pozwoli Ci stać się Panią swojego Losu. Daje siłę ludziom, którzy są narażeni na ekstremalny stres - emocjonalny i umysłowy; jest również pomocny przy podejmowaniu decyzji. Przynosi równowagę ciału i umysłowi i zapewnia moc psychiczną.

Dodatkowe korzyści: