wisiorek złoty z diamentem

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 107_24655
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • 473,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Elegancki wisiorek w nowoczesnym stylu.

Wykonany w całości ze złota 14 karatowego (próba 585), ozdobiony naturalnym diamentem. Autentyczność kamienia potwierdza certyfikat.

Ponadczasowe piękno.

Wymiary: długość 0.80 cm; masa kamienia 0.05 ct, barwa: P2; złoto o masie 0.15 g.

Biżuterię wysyłamy w dekoracyjnym opakowaniu gratis. 

Dostępność wyrobu: 48 h (wysyłamy w dwa robocze dni po otrzymaniu wpłaty lub zamówienia w opcji za pobraniem).

 

Symbol: #24655


Śliczny maleńki wisiorek wykonany w całości ze złota o próbie 0,585 / 14 karatów,  z naturalnym certyfikowanym diamentem w czystość P2.

Wymiary:

Długość wyrobu: 1 cm
Przybliżona waga: 0.25 gram
Masa diamentu: 0,05 karat

Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Do każdego zakupionego wyrobu dodajemy certyfikat gwarantujący i opisujący że jest to naturalny diament z jego wielkością , czystością oraz barwą. Diament to ponoć najlepszy przyjaciel kobiety ! Greckie słowo "adamas" oznacza "niezwyciężony". Jest to najczystsza, krystaliczna forma węgla. Powstaje z węgla krystalizującego się pod ogromnym ciśnieniem i temperaturą w magmie wulkanicznej. Pod względem wydobytych okazów, na mapie geografii świata królują Indie. Ciekawostką jest, że klejnot ten zyskał popularność w Europie dopiero w XII wieku. Współcześnie, jest na całym świecie symbolem prestiżu i władzy, jako kamień piękny, rzadki i wartościowy.

Dodatkowe korzyści: