wisiorek z łańcuszkiem srebro tygrysie oko

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 003602
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • - 44% 134,00 zł 74,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Oryginalny wisiorek : dekoracyjny i urzekający niebanalnym pięknem.

Wisiorek wykonany jest ze srebra najwyższej próby. Ozdobą wisiorka jest naturalne Tygrysie Oko. Kamień jest kwadratowy, interesujący i malowniczy.

Tygrysie Oko to szczególna, nieprzezroczysta odmiana kwarcu. Występuje  w niektórych obszarach RPA i Australii oraz w Namibii, U.S.A, Birmie, Meksyku i Rosji; jest kamieniem rzadkim. Kamień ten pod wpływem promieni świetlnych reaguje pasową migotliwością, co tworzy ciekawy wizualny efekt. Uważa się, że Tygrysie Oko wyostrza zmysł widzenia (postrzeganie na poziomie zarówno duchowym, jak fizycznym). Nazywany jest też kamieniem alergików.

Zakupiony produkt otrzymasz w dekoracyjnym opakowaniu gratis.

Wymiary: długość wraz z zawieszką 5 cm, wymiary kamienia: 2.8 / 2.5 cm


Ciekawy wisiorek z jednym kamieniem wykonany w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925  z tygrysim okiem w kolorze brązowym. Do wisiorka dodajemy łańcuszek - żmijkę z najwyższej próby srebra.

Wymiary:

Długość wyrobu z zawieszką: 5 cm
Długość kamienia: 2.8 cm
Szerokość kamienia: 2.5 cm

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Tygrysie Oko to szczególna, nieprzezroczysta odmiana kwarcu. Występuje  w niektórych obszarach RPA i Australii oraz w Namibii, U.S.A, Birmie, Meksyku i Rosji; jest kamieniem rzadkim. Kamień ten pod wpływem promieni świetlnych reaguje pasową migotliwością, co tworzy ciekawy wizualny efekt. Uważa się, że Tygrysie Oko wyostrza zmysł widzenia (postrzeganie na poziomie zarówno duchowym, jak fizycznym). Nazywany jest też kamieniem alergików.Efekt kociego oka – efekt optyczny polegający na pojawianiu się wąskiej smugi (pasma) świetlnej przypominającej źrenicę kociego oka, która przemieszcza się po wypukłej i wypolerowanej powierzchni kamienia w trakcie jego obracania.

Dodatkowe korzyści: