wisiorek z jednym kamieniem ,rodowane srebro 925 i kryształ Swarovski

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 001973
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • - 44% 179,99 zł 99,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Fantastyczny wisiorek w eleganckim stylu.

Wykonany z najwyższej próby srebra, rodowany dzięki czemu na zawsze zachowuje elegancki blask nowości. Wisiorek w formie owalu, ozdobiony dużym, błękitnym kryształem Swarovskiego. Łańcuszek przewleka się przez dwa otwory umieszczone w górnej części wisiorka.

Zakupiony produkt otrzymasz w
dekoracyjnym opakowaniu gratis.

Wymiary:
  długość 2 cm; szerokość 1.5 cm; wymiary kamienia 1 x 0.8 cm


Kobiecy wisiorek z jednym kamieniem wykonany w całości ze srebra pokrytego szlachetnym rodem zabezpieczającym przed czernieniem  z kryształem Swarovski  w kolorze błękitnym.

Wymiary:

Długość wyrobu: 2 cm
Szerokość wyrobu: 1.5 cm
Długość kamienia: 1 cm
Szerokość kamienia: 0.8 cm

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Autentyczność kamieni potwierdzona dołączonym do produktu certyfikatem. Swarovski - ogólnoświatowa marka kryształów, które wzięły swoją nazwę od czeskiego szlifierza szkła Daniela Swarovskiego. W ostatnich latach nazwa Swarovski jest synonimem nie tylko kryształów o doskonałym blasku, ale także kreatywności i innowacyjności, wykazywanych przy projektowaniu własnej linii dodatków, ozdób jubilerskich oraz elementów wystroju wnętrz.

Dodatkowe korzyści: