wisiorek ,srebro 925 i onyks

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 000770
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • - 43% 174,00 zł 99,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Przepiękny, elegancki wisiorek wykonany z naturalnego, czarnego onyksu i srebra najwyższej próby.

Wisiorek zachwyca swoim szlachetnym pięknem.

Onyks - symbolizuje siłę i moc - pozwoli Ci stać się Panią swojego Losu.

Pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość. Daje siłę ludziom, którzy są narażeni na ekstremalny stres - emocjonalny i umysłowy, jest również pomocny przy podejmowaniu decyzji. Przynosi równowagę ciału i umysłowi i zapewnia moc psychiczną. Ułatwia zmianę nawyków, eliminuje negatywne myślenie a także wyostrza zmysły. Uważany jest za kamień przynoszący duchową inspirację i jasność umysłu - pomaga wyciszyć emocje i łatwiej nad nimi panować.

Zakupiony produkt otrzymasz w dekoracyjnym opakowaniu gratis.


Wymiary: długość 2.5 cm, szerokość 1.5 cm


Urokliwy wisiorek wykonany w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925  z onyksem w kolorze czarnym.

Wymiary:

Długość wyrobu: 2.5 cm
Szerokość wyrobu: 1.5 cm

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Onyks - kamień antystresowy. Odmiana chalcedonu o równoległym ułożeniu warstw, na przemian białej i czarnej. W jubilerstwie najczęściej wykorzystuje się okazy czarne. Symbolizuje siłę i moc - pozwoli Ci stać się Panią swojego Losu. Daje siłę ludziom, którzy są narażeni na ekstremalny stres - emocjonalny i umysłowy; jest również pomocny przy podejmowaniu decyzji. Przynosi równowagę ciału i umysłowi i zapewnia moc psychiczną.

Dodatkowe korzyści: