pierścionek żółte i białe złoto 585/14k i diamenty

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: PXD5621
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • 3 203,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 


Wyjątkowy pierścionek wykonany w całości z żółtego i białego złota 14k/585  z naturalnymi certyfikowanymi diamentami.

Dostępne rozmiary pierścionków: od 10 do 18. Prosimy o podanie wybranego rozmiaru w adnotacji przy składaniu zamówienia lub po złożeniu zamówieniu drogą mailową.

Wymiary:
Średnica korony ok. 6 mm
7 Diamentów, szlif brylantowy, masa 0,14 ct., barwa I-J, czystość I1-I2
Przybliżona waga: 2.05 gram
Białe Złoto 0,585

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Do każdego zakupionego wyrobu dodajemy certyfikat gwarantujący i opisujący że jest to naturalny diament z jego wielkością , czystością oraz barwą.Diament to ponoć najlepszy przyjaciel kobiety ! Greckie słowo "adamas" oznacza "niezwyciężony". Jest to najczystsza, krystaliczna forma węgla. Powstaje z węgla krystalizującego się pod ogromnym ciśnieniem i temperaturą w magmie wulkanicznej. Pod względem wydobytych okazów, na mapie geografii świata królują Indie. Ciekawostką jest, że klejnot ten zyskał popularność w Europie dopiero w XII wieku. Współcześnie, jest na całym świecie symbolem prestiżu i władzy, jako kamień piękny, rzadki i wartościowy.

Dodatkowe korzyści: