pierścionek złoto 585/14k i diamenty

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: PXC5376
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • 3 827,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 


Ekskluzywny pierścionek wykonany w całości ze złota o próbie 0,585 / 14 karatów  z naturalnymi certyfikowanymi diamentami w kolorze H ,czystość SI w połączeniu z szafirami.

Dostępne rozmiary pierścionków: od 10 do 18. Prosimy o podanie wybranego rozmiaru w adnotacji przy składaniu zamówienia lub po złożeniu zamówieniu drogą mailową.

Wymiary:

Przybliżona waga: 3 gram
Średnica: 1.8 cm
10 Diamentów, szlif achtkant, masa 0,03 ct., barwa H, czystość SI1-I1.
29 Szafirów, masa 1,00 ct.
Żółte Złoto 0,585.


Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Do każdego zakupionego wyrobu dodajemy certyfikat gwarantujący i opisujący że jest to naturalny diament z jego wielkością , czystością oraz barwą.Diament to ponoć najlepszy przyjaciel kobiety ! Greckie słowo "adamas" oznacza "niezwyciężony". Jest to najczystsza, krystaliczna forma węgla. Powstaje z węgla krystalizującego się pod ogromnym ciśnieniem i temperaturą w magmie wulkanicznej. Pod względem wydobytych okazów, na mapie geografii świata królują Indie. Ciekawostką jest, że klejnot ten zyskał popularność w Europie dopiero w XII wieku. Współcześnie, jest na całym świecie symbolem prestiżu i władzy, jako kamień piękny, rzadki i wartościowy.

Dodatkowe korzyści: