pierścionek srebrny rozmiar regulowany

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 002621
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • - 42% 154,00 zł 89,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Efektowny pierścionek o fascynującej formie. Ozdobiony naturalnymi bursztynami, syntetycznymi perełkami i kwadratowymi kryształkami Swarovskiego.

Pierścionek jest regulowany co sprawia, że nie ma problemu z dopasowaniem rozmiaru. Zwraca uwagę różnorodnością kamieni i oryginalnością. Wyjątkowy egzemplarz - unikat. Pierścionek został wykonany ze srebra najwyższej próby.

Zakupioną biżuterię otrzymasz w ozdobnym opakowaniu gratis.

Wymiary:
rozmiar regulowany (odpowiada rozmiarowi 10,11,13,14,15,16,17,18,); wysokość całego frontu około 4 cm, szerokość 3 cm.


Wyjątkowej urody pierścionek wykonany w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925 z bursztynami bałtyckimi w kolorze koniakowym w połączeniu z kryształem swarovskiego.

Wymiary:

Rozmiar pierścionka: regulowany
Wymiary frontu pierścionka: 3 cm

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Autentyczność kamieni potwierdzona dołączonym do produktu certyfikatem.Bursztyn to żywica drzew iglastych, poddana podczas milionów lat naturalnym procesom utleniania i polimeryzacji. Jest to kamień wyjątkowo lekki i różnorodny. Ceniony już od czasów rzymskich za swoje właściwości wzmacniające płodność i witalność.

Dodatkowe korzyści: