pierścionek  rozmiar: 16 ,złoto 585/14k i diament

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 107_24208
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • 983,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Elegancki pierścionek.

Wykonany w całości ze złota 14 karatowego (próba 585).

Pierścionek zdobi naturalny brylant. Autentyczność kamienia potwierdza certyfikat. Pierścionek otrzymasz w dekoracyjnym opakowaniu gratis.

Wymiary: rozmiar 16, kamień masa 0.05 ct, barwa: P2; złoto o masie 1.70 g.

Dostępność wyrobu: 48 h (wysyłamy w dwa robocze dni po otrzymaniu wpłaty. Zamówień o wartości powyżej 500 zł nie realizujemy w opcji \"za pobraniem\"").


Przepiękny pierścionek wykonany w całości ze złota o próbie 0,585 / 14 karatów  z diamentem  w kolorze P2.

Wymiary:

Rozmiar pierścionka: 16
Przybliżona waga: 1.70 gram
Masa diamentu: 0,05 karat

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Do każdego zakupionego wyrobu dodajemy certyfikat gwarantujący i opisujący że jest to naturalny diament z jego wielkością , czystością oraz barwą. Diament to ponoć najlepszy przyjaciel kobiety ! Greckie słowo "adamas" oznacza "niezwyciężony". Jest to najczystsza, krystaliczna forma węgla. Powstaje z węgla krystalizującego się pod ogromnym ciśnieniem i temperaturą w magmie wulkanicznej. Pod względem wydobytych okazów, na mapie geografii świata królują Indie. Ciekawostką jest, że klejnot ten zyskał popularność w Europie dopiero w XII wieku. Współcześnie, jest na całym świecie symbolem prestiżu i władzy, jako kamień piękny, rzadki i wartościowy.

Dodatkowe korzyści: