pierścionek  rozmiar: 16 ,srebro 925 i tygrysie oko

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 002414
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • - 41% 137,99 zł 81,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Oryginalny pierścionek: dekoracyjny i urzekający niebanalnym pięknem.

Pierścionek jest wykonany ze srebra najwyższej próby pokrytego rodem, dzięki czemu nigdy nie śniedzieje, zachowując na zawsze blask nowości. Ozdobą pierścionka jest naturalne Tygrysie Oko. Kamień jest malowniczy, o eleganckim fasetkowym szlifie.

Tygrysie Oko to szczególna, nieprzezroczysta odmiana kwarcu. Występuje  w niektórych obszarach RPA i Australii oraz w Namibii, U.S.A, Birmie, Meksyku i Rosji; jest kamieniem rzadkim. Kamień ten pod wpływem promieni świetlnych reaguje pasową migotliwością, co tworzy ciekawy wizualny efekt. Uważa się, że Tygrysie Oko wyostrza zmysł widzenia (postrzeganie na poziomie zarówno duchowym, jak fizycznym). Nazywany jest też kamieniem alergików.

Zakupiony produkt otrzymasz w dekoracyjnym opakowaniu gratis.

Wymiary: rozmiar jubilerski 16, wymiary kamienia: 1.8 / 1.4 cm


Czarujący pierścionek wykonany w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925  z tygrysim okiem w kolorze brązowym.

Wymiary:

Rozmiar pierścionka: 16
Długość kamienia: 1.8 cm
Szerokość kamienia: 1.4 cm

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.

Tygrysie Oko to szczególna, nieprzezroczysta odmiana kwarcu. Występuje  w niektórych obszarach RPA i Australii oraz w Namibii, U.S.A, Birmie, Meksyku i Rosji; jest kamieniem rzadkim. Kamień ten pod wpływem promieni świetlnych reaguje pasową migotliwością, co tworzy ciekawy wizualny efekt. Uważa się, że Tygrysie Oko wyostrza zmysł widzenia (postrzeganie na poziomie zarówno duchowym, jak fizycznym). Nazywany jest też kamieniem alergików.Efekt kociego oka – efekt optyczny polegający na pojawianiu się wąskiej smugi (pasma) świetlnej przypominającej źrenicę kociego oka, która przemieszcza się po wypukłej i wypolerowanej powierzchni kamienia w trakcie jego obracania.

Dodatkowe korzyści: