pierścionek  rozmiar: 14 ,srebro 925 i tygrysie oko

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 000905
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • - 40% 87,98 zł 52,59 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Pierścionek z niesamowitym tygrysim okiem - białym, z opalizującym srebrnografitowym połyskiem.

 

Kamień ten pod wpływem promieni świetlnych reaguje pasową migotliwością. Tworzy to ciekawy wizualny efekt, potęgowany poprzez kulistą powierzchnię kamienia.

Pierścionek wykonany z najwyższej próby srebra. Z

Biżuterię wysyłamy w dekoracyjnym opakowaniu gratis.

Wymiary: rozmiar jubilerski 14, szerokość frontu 1.7 cm, średnica kamienia 1 cm


Prześliczny pierścionek wykonany w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925  z tygrysim okiem w kolorze białym.

Wymiary:

Rozmiar pierścionka: 14
Średnica kamienia: 1 cm

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Tygrysie Oko to szczególna, nieprzezroczysta odmiana kwarcu. Występuje  w niektórych obszarach RPA i Australii oraz w Namibii, U.S.A, Birmie, Meksyku i Rosji; jest kamieniem rzadkim. Kamień ten pod wpływem promieni świetlnych reaguje pasową migotliwością, co tworzy ciekawy wizualny efekt. Uważa się, że Tygrysie Oko wyostrza zmysł widzenia (postrzeganie na poziomie zarówno duchowym, jak fizycznym). Nazywany jest też kamieniem alergików.Efekt kociego oka – efekt optyczny polegający na pojawianiu się wąskiej smugi (pasma) świetlnej przypominającej źrenicę kociego oka, która przemieszcza się po wypukłej i wypolerowanej powierzchni kamienia w trakcie jego obracania.

Dodatkowe korzyści: