pierścionek rozmiar 14 złoto 585/14k i diamenty

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 107_24298
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • 1 534,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Elegancki pierścionek.

Wykonany w całości ze złota 14 karatowego (próba 585).

Pierścionek zdobią naturalne brylanty. Autentyczność kamieni potwierdza certyfikat. Pierścionek otrzymasz w dekoracyjnym opakowaniu gratis.

Wymiary: rozmiar 14, diamenty: masa pojedynczego kamienia 0.19 ct, ilość: 9, barwa: Si; złoto o masie 1.70 g.

Dostępność wyrobu: 48 h (wysyłamy w dwa robocze dni po otrzymaniu wpłaty). 

Symbol: # 24298. Wyrobów o wartosci powyżej 500 zl nie wysyłamy za pobraniem. 


Pełny wdzięku pierścionek wykonany w całości z żółtego i białego złota 14k/585 z naturalnymi certyfikowanymi diamentami w kolorze Si.

Wymiary:

Rozmiar pierścionka: 14
Przybliżona waga: 1.5 gram
Masa diamentów: 0,16 karaty
Ilość kamieni: 9

Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Do każdego zakupionego wyrobu dodajemy certyfikat gwarantujący i opisujący że jest to naturalny diament z jego wielkością , czystością oraz barwą.Diament to ponoć najlepszy przyjaciel kobiety ! Greckie słowo "adamas" oznacza "niezwyciężony". Jest to najczystsza, krystaliczna forma węgla. Powstaje z węgla krystalizującego się pod ogromnym ciśnieniem i temperaturą w magmie wulkanicznej. Pod względem wydobytych okazów, na mapie geografii świata królują Indie. Ciekawostką jest, że klejnot ten zyskał popularność w Europie dopiero w XII wieku. Współcześnie, jest na całym świecie symbolem prestiżu i władzy, jako kamień piękny, rzadki i wartościowy.

Dodatkowe korzyści: