komplet biżuterii ,srebro 925 i kryształy Swarovskiego

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 002793
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • kpl
  • - 43% 139,99 zł 79,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Efektowny komplet biżuterii - kule !
 
Wykonane ze srebra najwyższej próby. Ozdobione na całej powierzchni czarnymi kryształkami Swarovskiego emitującymi elegancki blask.

W skład kompletu wchodzi wisiorek i kolczyki.
Zakupiony zestaw otrzymasz w dekoracyjnym opakowaniu gratis.

Wymiary: długość wisiorka z zawieszką: 1.7 cm; średnica kulki (wisiorek i kolczyki) 0.9 cm; średnica pojedynczego kamienia 0.15 cm


Na czasie komplet biżuterii wykonany w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925  z kryształami Swarovskiego  w kolorze czarnym.

Wymiary:

Średnica kamienia: 0.15 cm
Długość wisiorka 1.7
Długość kolczyka: 0.9

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Autentyczność kamieni potwierdzona dołączonym do produktu certyfikatem. Swarovski - ogólnoświatowa marka kryształów, które wzięły swoją nazwę od czeskiego szlifierza szkła Daniela Swarovskiego. W ostatnich latach nazwa Swarovski jest synonimem nie tylko kryształów o doskonałym blasku, ale także kreatywności i innowacyjności, wykazywanych przy projektowaniu własnej linii dodatków, ozdób jubilerskich oraz elementów wystroju wnętrz.

Dodatkowe korzyści: