kolczyki Donna Negra, srebro 925 i onyksy

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 000773
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
Grawer na produkcie

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • par
  • - 51% 273,99 zł 134,99 zł
  •  bezpłatna infolinia 800 706 826


    Ponad 1900 zaufanych opinii na Ceneo 


Przepiękne, elegancke kolczyki wykonane z naturalnego, czarnego onyksu i srebra najwyższej próby.


 Kolczyki zachwycają swoim szlachetnym pięknem.

Onyks - symbolizuje siłę i moc - pozwoli Ci stać się Panią swojego Losu.

Pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość. Daje siłę ludziom, którzy są narażeni na ekstremalny stres - emocjonalny i umysłowy, jest również pomocny przy podejmowaniu decyzji. Przynosi równowagę ciału i umysłowi i zapewnia moc psychiczną. Ułatwia zmianę nawyków, eliminuje negatywne myślenie a także wyostrza zmysły. Uważany jest za kamień przynoszący duchową inspirację i jasność umysłu - pomaga wyciszyć emocje i łatwiej nad nimi panować.

Zakupiony produkt otrzymasz w dekoracyjnym opakowaniu gratis.

Wymiary: długość: 2.3 cm, szerokość: 1.1 cm


Interesujące kolczyki ze sztyftem wykonane w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925  z onyksami w kolorze czarnym.

Wymiary:

Długość wyrobu: 2.3 cm
Szerokość wyrobu: 1.1 cm

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Onyks - kamień antystresowy. Odmiana chalcedonu o równoległym ułożeniu warstw, na przemian białej i czarnej. W jubilerstwie najczęściej wykorzystuje się okazy czarne. Symbolizuje siłę i moc - pozwoli Ci stać się Panią swojego Losu. Daje siłę ludziom, którzy są narażeni na ekstremalny stres - emocjonalny i umysłowy; jest również pomocny przy podejmowaniu decyzji. Przynosi równowagę ciału i umysłowi i zapewnia moc psychiczną.

Dodatkowe korzyści: