kolczyki białe złoto 585/14k i diament

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 107_48859
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
Grawer na produkcie

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • 1 087,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 


Zachwycające kolczyki z brylantami oprawionymi w koszyczek, wykonane w całości z białego złota o próbie 0,585 / 14 karatów  z naturalnym certyfikowanym diamentem  w kolorze G ,czystość SI.

Wymiary:

Diamenty (barwa czystość):GH/Si3
Diamenty (ilość):2
Diamenty (masa):0.10 gram
Diamenty (szlif):niepełny diamentowy
Kolor złota: biały
Masa: 1 gram
Średnica: 0,25 cm

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Do każdego zakupionego wyrobu dodajemy certyfikat gwarantujący i opisujący że jest to naturalny diament z jego wielkością , czystością oraz barwą. Diament to ponoć najlepszy przyjaciel kobiety ! Greckie słowo "adamas" oznacza "niezwyciężony". Jest to najczystsza, krystaliczna forma węgla. Powstaje z węgla krystalizującego się pod ogromnym ciśnieniem i temperaturą w magmie wulkanicznej. Pod względem wydobytych okazów, na mapie geografii świata królują Indie. Ciekawostką jest, że klejnot ten zyskał popularność w Europie dopiero w XII wieku. Współcześnie, jest na całym świecie symbolem prestiżu i władzy, jako kamień piękny, rzadki i wartościowy.

Dodatkowe korzyści: