pierścionek rozmiar 16 białe złoto i diament

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 107_24277
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • 1 002,99 zł
  • Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Delikatny pierścionek z brylantem - klasyczna elegancja w najlepszym wydaniu.

Wykonany w całości z białego złota 14 karatowego (próba 585).

Pierścionek zdobi naturalny diament. Autentyczność kamienia potwierdza certyfikat. 

Wymiary: rozmiar 16, masa diamentu 0.06 ct, barwa: Si; złoto o masie 1.80 g.

Biżuterię wysyłamy w dekoracyjnym opakowaniu gratis. 

Dostępność wyrobu: 48 h (wysyłamy w dwa robocze dni po otrzymaniu wpłaty. Wyrobów o wartości powyżej 500 zł nie wysyłamy za pobraniem).

Symbol: # 24277


Delikatny pierścionek wykonany w całości z białego złota o próbie 0,585 / 14 karatów  z naturalnym certyfikowanym diamentem o czystości SI.

Wymiary:

Rozmiar pierścionka: 16
Przybliżona waga: 1.5 gram
Masa diamentu: 0,06 karaty

Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Do każdego zakupionego wyrobu dodajemy certyfikat gwarantujący i opisujący że jest to naturalny diament z jego wielkością , czystością oraz barwą. Diament to ponoć najlepszy przyjaciel kobiety ! Greckie słowo "adamas" oznacza "niezwyciężony". Jest to najczystsza, krystaliczna forma węgla. Powstaje z węgla krystalizującego się pod ogromnym ciśnieniem i temperaturą w magmie wulkanicznej. Pod względem wydobytych okazów, na mapie geografii świata królują Indie. Ciekawostką jest, że klejnot ten zyskał popularność w Europie dopiero w XII wieku. Współcześnie, jest na całym świecie symbolem prestiżu i władzy, jako kamień piękny, rzadki i wartościowy.

Dodatkowe korzyści: