bransoletka rodowane srebro 925 z cyrkoniami

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 000847
  • Dostępność: Jest
Grawer na opakowaniu

Krój czcionki:
Dodaj grawer
Grawer na produkcie

Krój czcionki:
Dodaj grawer
  • szt.
  • - 42% 599,00 zł 349,98 zł
  •  bezpłatna infolinia 800 706 826


    Ponad 2000 zaufanych opinii na Ceneo 

Wspaniała bransoletka, pełna blasku i elegancji.

Wykonana z najwyższej
próby srebra rodowanego (srebro pokryte warstwą rodu nigdy nie śniedzieje).

Niezwykle interesujący model - front bransoletki składa się z trzech kręgów; dwa z nich są wysadzane jasnymi cyrkoniami. Środkowy krąg - tak jak cały obwód bransoletki - jest gładki i lśniący.

Posiada praktyczne, bezpieczne zapięcie (otwiera się z jednej strony przy części środkowej na zaczep). Biżuterię wysyłamy w dekoracyjnym opakowaniu gratis.

Wymiary:
obwód: 18,5 cm
średnica frontu: 2,4 cm
średnica pojedynczego kamienia: 0,1 cm


Przepiękna bransoletka wykonana w całości ze srebra pokrytego szlachetnym rodem zabezpieczającym przed czernieniem  z cyrkoniami w kolorze białym.

Wymiary:

Obwód: 18.5 cm
Szerokość: 2.4 cm

Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

Cyrkonie nazywane są syntetycznymi diamentami. Nazwa pochodzi od perskiego słowa „zargun” oznaczającego „podobny do złota”. Dzięki mistrzowskim szlifom, kamienie emanują wyjątkowym blaskiem.Popularność cyrkonii na rynku jubilerskim datuje się od 1976 roku. Barwa cyrkonii w biżuterii może być zróżnicowana - uzyskuje się ją w zależności od dodanego pierwiastka - jednak większym uznaniem cieszą się kamienie transparentne.

Dodatkowe korzyści: