Pomysł na zaręczyny

 

Sposobów na zaręczyny jest niemal tyle samo, ile par. Wszyscy zakochani mają swoje własne ulubione miejsca, motywy czy pasje, które można wykorzystać w trakcie zaręczyn. Istotny jest również dobór biżuterii – chociaż pierścionek zaręczynowy tradycyjnie kojarzy się ze z żółtym złotem, można wybrać również białe złoto lub srebro.

 

Wybór pierścionka zaręczynowego dla ukochanej.

 

Dobranie biżuterii na tę okazję może stanowić nie lada wyzwanie, głównie ze względu na dobór odpowiedniego rozmiaru obrączki pierścionka. Zadanie można sobie ułatwić poprzez zabranie na wzór odpowiedniej biżuterii. Dobrym pomysłem jest również poproszenie koleżanki lub siostry ukochanej kobiety, aby spróbowała wydobyć od niej informację jaki rozmiar nosi. Jeżeli nie ma się pewności co do rozmiaru pierścionka, należy zmierzyć średnicę wewnętrzną pierścionka jaki narzeczona już nosi. Pomiar musi być bardzo precyzyjny, tak by pierścionek nałożony na palec podczas tej wyjątkowej chwili pasował idealnie.

 

Każda okoliczność może być dobra !

 

Zaręczyny mogą być bardzo różne – od skoków na spadochronie po wyznanie na kanapie w salonie. Żaden z pomysłów nie jest ani lepszy, ani gorszy. Każdy powinien być dostosowany do charakteru pary i oczekiwań partnerki. Dla amatorów sportów ekstremalnych, zaręczyny podczas uprawiania takiej aktywności wydadzą się czymś naturalnym. Z drugiej strony dla domatorów, romantyczny wieczór przy świecach będzie również niezapomnianym przeżyciem. Zaręczyny na stadionie lub hucznej rodzinnej imprezie będą trafione tylko wtedy, gdy ukochana nie jest typem introwertyka.