Jak wybrać biżuterię na prezent pod choinkę

 

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas spotkań w gronie najbliższych, ciepła, serdeczności i życzliwości. To czas, w którym w szczególny sposób, chcemy pokazać naszym bliskim, jak ważne miejsce zajmują w naszych sercach - nie tylko w Biżuteria na prezent pod choinkęczasie wigilijnej wieczerzy, ale przez cały rok.

Pragniemy, by wybrane i wręczone prezenty przypominały naszym najbliższym o uczuciu, którym ich darzymy i pięknych, wspólnie spędzonych chwilach. Taki ponadczasowy wymiar i urok ma w sobie biżuteria, stanowi więc doskonały prezent z okazji tych wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju Świąt.

Zanim wybierzemy konkretny prezent, przede wszystkim ważne jest, by odpowiedzieć sobie na pytanie co chcemy nim wyrazić i co najbardziej będzie pasowało do osoby, którą chcemy obdarować. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę kupując prezent z tej wyjątkowej okazji.

Styl biżuterii - klejnoty pod choinkę

Najłatwiej wybrać odpowiedni wzór biżuterii jeśli dobrze znamy osobę obdarowywaną – wówczas wiemy czy częściej wybiera srebro czy złoto i które kamienie podobają się jej najbardziej. Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, warto Kolczyki na prezentwypróbować kilku sposobów, które ułatwia wybór:

  • jeśli szukasz prezentu dla osoby, która w pracy lub na co dzień ubiera się oficjalnie, wybierz drobną biżuterią o niekrzykliwych kolorach, na przykład złoty łańcuszek lub srebrne kolczyki o prostej, eleganckiej formie;
  • jeśli szukasz prezentu dla artystycznej, szalonej duszy, warto rozejrzeć się za dużymi, geometrycznymi wzorami lub żywymi kolorami kamieni szlachetnych;
  • zawsze dobrym pomysłem będzie także wybór biżuterii z kamieniem szlachetnym w ulubionym przez daną osobę kolorze – na przykład niebieskim czy zielonym lub o właściwościach, o których wiemy, że mogą być dla niej istotne – na przykład przynoszących harmonię jak turkus czy pomagający rozwijać kreatywne zdolności opal.

Magia świąt - zadbaj o szczegóły

Magia świąt to całokształt tego, co otacza nas w tych dniach: kolorów, ozdób, zapachów, odświętnych ubrań i dekoracji,Piękne opakowanie prezentu wyjątkowej atmosfery. Świąteczny prezent, to co znajdujemy pod choinką powinno współgrać ze wszystkimi tymi elementami. Koniecznie więc trzeba zadbać o piękne opakowanie tak, by podkreślić zarówno wyjątkowość chwili, jak i prezentu.

W przypadku biżuterii doskonale sprawdzi się eleganckie pudełko, dostosowane stylem i rozmiarem do wybranego prezentu. Niezwykłej wartości dodaje także indywidualna dedykacja – piękniejsza i trwalsza niż nawet najbardziej uroczy bilecik z bałwankiem lub reniferem. Wybierz coś wyjątkowego dla osoby, o której myślisz i zobacz jak w wigilijny wieczór w jej oczach zabłyśnie radość dzięki Tobie.

 

Polecamy w sklepie Jubiler.pl