Biżuteria na urodziny – topaz i cytryn dla urodzonych w listopadzie

 

Prezenty od serca – właśnie takie najczęściej zapadają nam w pamięć i sprawiają, że czujemy się wyjątkowo. Jaki prezent wybrać dla bliskiej osoby, by poczuła, że jest Kimś szczególnym? Biżuteria na urodziny to doskonały, unikalny i wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby.

Serce na dłoni – jak wybrać prezent urodzinowy

Najważniejszym elementem każdego prezentu jest szczerość intencji oraz starania włożone w wybranie czegoś kolczyki z topazemspecjalnie dla jubilatki lub jubilata. To dlatego tak ważne jest, by nie kupować prezentów uniwersalnych czy zbyt ogólnych. Rys indywidualizmu w podarowanej biżuterii jasno wskazuje, że wykazaliśmy się staraniem i wysiłkiem, by dobrać prezent do charakteru osoby obdarowanej. Tak nadajemy wyjątkowości prezentowi, a jubilatom sprawiamy dodatkową radość wysyłając sygnał – jesteś dla mnie kimś ważnym, dbam o naszą relację, poświęcam jej czas i starania. Doskonałym przykładem tak indywidualnie dobranego prezentu urodzinowego jest biżuteria z kamieniem dopasowanym do miesiąca urodzin.

Biżuteria z kamieniami – energia topazu, symbolu długowieczności

Dla listopadowych jubilatów horoskop kamieni wskazuje topaz, jako jeden z kamieni, które doskonale pasują do ich usposobienia. Topaz, występujący w różnych odcieniach – od połyskującego błękitu po płomienne barwy znany jest ze swoich walorów ozdobnych od starożytności. Przypisywana jest mu niezwykła moc mobilizacji do działania.

Jeżeli więc wśród życzeń, które chcielibyśmy komuś złożyć z okazji urodzin jest np. osiągniecie jakiegoś określonego celu, to biżuteria z topazem będzie wprost idealnym prezentem. Biżuteria ozdobiona topazem to szeroki wachlarz możliwości. Pierścionek, wisiorek, zawieszka czy bransoletka – każdy biżuteryjny prezent z tym kamieniem wywrze wspaniałe wrażenie na osobie obdarowanej.

Cytryn – blask jesiennego słońca

Świetnym prezentem może okazać się również biżuteria z cytrynem. Nazywany kamieniem sukcesu cytryn również dedykowany jest osobom, które przyszły na świat w przedostatnim miesiącu roku kalendarzowego. Uważany za kamień optymizmu, szczęścia i dobrobytu przynosi powodzenie w życiu zawodowym i przyciąga pieniądze. Cytryn jako jeden z niewielu kamieni doskonale radzi sobie także z negatywną energią. Nie kumuluje, a rozprasza ją i transformuje. Wisiorek z cytrynem może więc być nie tylko wspaniałą ozdobą, ale stanowić także osobisty amulet, który sprzyja powodzeniu, dobrobytowi, radości i szczęściu. To więc nie tylko piękna ozdoba, ale także miły gest i wyraz troski, których wspomnienie będzie towarzyszyło każdemu spojrzeniu na drobiazg z cytrynem. Słowem – prezent idealny.

Biżuteria na prezent – na co zwrócić uwagę

Wiesz już, że idealnym prezentem będzie biżuteria z wybranymi kamieniami i zastanawiasz się, co dalej? Z pomocą przyjdą Ci sklepy takie jubiler.pl, które oferują wyszukiwanie biżuterii według wybranego rodzaju kamienia lub nawet jego koloru. To zdecydowanie ułatwia poszukiwania właściwego prezentu, a także pomaga, gdy nie do końca wiemy jak dany kamień wygląda – zwłaszcza, że czasem może występować w bardzo nieoczywistych wersjach kolorystycznych.

Oryginalność w świecie minerałów i biżuterii to bardzo pożądana cecha. Kolejnym krokiem będzie wybór konkretnego modelu – można kierować się wiedzą, co lubi jubilat (raczej złoto czy srebro?, proste wzory czy finezyjne zdobienia?) lub zdać się na swoją intuicję i wsłuchać się w impuls, który podpowie „tak, to to!”.

Biżuteria na urodziny – jak wręczyć prezent w pięknej oprawie

Na koniec warto zadbać o eleganckie opakowanie i indywidualny bilecik, które uzupełnią wybraną biżuterię z topazem lub cytrynem. Życzenia składamy już osobiście… Warto też zapamiętać jakąś ciekawostkę związaną z wybranym kamieniem lub jego właściwościami i podkreślić, dlaczego właśnie taki prezent wybraliśmy. Wspaniały efekt gwarantowany.

 

 

Szukasz więcej inspiracji?

Biżuteria z kamieniami – poznaj ofertę w sklepie Jubiler.pl

Dowiedz się więcej o niezwykłej mocy kamieni szlachetnych – przeczytaj więcej artykułów z sekcji ezoteryka